• Ten, čo hovorí, že sa to nedá, by nemal zavadzať v ceste tým, ktorí sa o to pokúšajú.
      • Tricia Cunningham
      • Vážení rodičia a priatelia školy!

Každý rok máte právo sami rozhodnúť o tom, na aký účel budú využité 2% z Vašich daní. Podľa zákona o dani z príjmov č. 595/2003 Z.z. o tom môžu rozhodnúť právnické aj fyzické osoby.

Občianske združenie Vtáčnik je tiež subjektom, ktorý môže prijímať 2% z dane, ktorú odovzdávate štátu. Prosíme Vás, využite aj túto možnosť, ako pomôcť škole.

Peniaze získané z 2% Vašich daní budú využité na:

• zakúpenie odmien pre deti, ktoré budú úspešne reprezentovať našu školu,
        • zakúpenie nových pomôcok,
        • organizovanie speváckej súťaže Dolina, dolina,
        • financovanie rôznych súťaží a podujatí pre našich žiakov,
        • financovanie Behu mieru.

V prípade záujmu o poukázanie sumy do výšky 2% zaplatenej dane z príjmov podľa č.595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, ktorej bolo za zdaňovacie obdobie vykonané ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti za daný rok môžete túto sumu poukázať na:

Obchodné meno alebo názov: Občianske združenie Vtáčnik pri Základnej škole Župkov
        Sídlo: Základná škola č. 18, 966 71 Župkov
        Právna forma: občianske združenie
        Identifikačné číslo prijímateľa (IČO): 37953273

Tlačivo: Vyhlasenie_o_poukazani_podielu_zaplatenej_dane_z_prijmov_fyzickej_osoby_(OZ_Vtacnik)_2023.pdf

Ďakujeme Vám.