• Office 365 A1 pre žiakov zadarmo

• Oznamujeme všetkým našim a žiakom a rodičom, že môžu získať prístup ku kancelárskemu balíku Microsoft Office 365 A1 pre žiakov bezplatne.

Tento produkt je dostupný online => pre jeho používanie potrebujete mať prístup do siete internet. Nejedná sa o klasickú desktopovú aplikáciu.

Office 365 pre študentov obsahuje aplikácie Word, Excel. Powerpoint, OneNote, Outlook + služby OneDrive, Teams a ďalšie. Bližšie informácie k danému produktu nájdete na stránke Microsoft Office 365.

Milí žiaci a rodičia, ak máte záujem o produkt, napíšte mi na jeden z emailov uvedených nižšie a ja Vám pošlem prihlasovacie údaje pre všetky vaše deti, ktoré navštevujú našu školu.

herko.dusan@gmail.com alebo admin@zszupkov.sk

Po obdržaní prístupových údajov sa žiaci našej školy k spomínaným aplikáciám môžu prihlásiť na stránke https://www.office.com/

PS: Keď sa najbližšie stretneme v škole, tak všetci žiaci našej školy dostanú prihlasovacie údaje do tohto systému od spoločnosti Microsoft.